300dpi

Kişisel

Web Tasarım

Kişisel web sayfaları kişilerin yapmış oldukları işleri detaylı olarak anlatabilecekleri, portfolyolarını sunabilecekleri, vermiş oldukları hizmetleri detaylı olarak anlatan, Responsive mobil uyumlu eşsiz tasarıma sahip web sayfalarıdır.


Amacınız ve vermiş olduğunuz hizmet ne olursa olsun internette sizde yerinizi alın. Sizi anlatan bir web sayfasının olması demek internette başka bölgelerde bulunan insanlarında sizi tanıması ve size ulaşması demektir.

 

 

 

 

Kurumsal

Web Tasarım

Web sayfası demek firmanızın bir kimliği demektir. Günümüzde neredeyse web sayfası bulunmayan firma kalmadı. Kurumsal web sayfası firmanızın kimliğin yansıtır.

Her müşterimiz için hazırlamış olduğumuz web sayfalarında en son teknolojileri kullanarak Responsive mobil uyumlu, özel tasarımlar hazırlıyoruz.

Firmayı en iyi yansıtacak şekilde içeriklerini ve görsellerini hazırlıyoruz. Müşterilerimiz daha sonrasın da web sayfalarını kolayca yönetebilecekleri sitenin arka planında  İçerik Yönetim Sistemi veya diğer adıyla CMS (Content Management System) olarak isimlendirilen yazılımlar bulunmaktadır.

 

 

 

 

E-Ticaret Hizmetleri

Devir artık İnternette satış devri. Online alışveriş günümüzün vazgeçilmezi.

Yerel bir firma olabilirsiniz ama artık tüm Türkiye'de satış yapan bir firma olabilirsiniz.  Sektörünüz ne olursa olsun rakiplerinizden bir adım önde olmak istiyorsanız ve daha fazla satış hedefine ulaşmak istiyorsanız 
E-Ticaret hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Online satışlarda satmak istediğiniz ürünlerinizi görsellerinden içerik yazılarına kadar hepsinin detaylı olarak gösterilmesi gerekir.

Hazırlamış olduğumuz E-Ticaret yazılımlarında tasarımlar firmalara özel olarak tasarlanır. Ürünlerin görselleri, açıklama işlemleri en doğru şekilde hazırlanır. Sanal Pos ile müşterilerinize en güvenilir şekilde hizmet vermenizi sağlıyoruz.

 

 

 

 

İçerik Yönetim Sistemleri (CMS-İYS)

İçerik Yönetim Sistemleri (İYS) diğer adıyla Content Management System (CMS) web sayfanızda bulunan içerikleri kolayca yönetebileceğiniz yazılımlardır. 300dpi Ajans olarak hazırlamış olduğumuz içerik yönetim yazılımı ile kolay sade bir şekilde müşterilerimizin web sayfalarını yönetmesini sağlıyoruz.

Bu sistemin size nasıl bir faydası olacak;

  • İçerikleriniz oluştururken duyurular, blog içerikleri hepsini kolayca değiştirebileceksiniz.
  • Sayfanız da bulunan görsellerin değişmesini istiyorsanız hazırlamış olduğunuz görselleri kolayca değiştirebileceksiniz.
  • Yeni bir hizmet vermeye başladınız veya hizmetleriniz de eklemeler çıkarmalar yapmak istiyorsunuz web yazılımı bilginiz olmadan istediğiniz işlemleri kolayca yapabileceksiniz.

 

 

 

 

 

İhtiyaca Yönelik Web Tabanlı Özel Yazılımlar (CRM)

CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) yazılımları yapmış olduğunuz işlerde size kolaylık sağlar.

Her firmaya göre özel yazılımlar hazırlamaktayız. Firmanın ihtiyacı doğrultusunda Müşteri yönetimi, personel yönetimi, gelir-gider yönetimi ihtiyacınız ne olursa olsun size özel yazılım çözümleri sunuyoruz.

Günümüzde her şey internette. Hazırlamış olduğumuz yazılımlara telefon, tablet, bilgisayar internete bağlana bilen her aygıttan bağlanarak işlemleriniz yapabilirsiniz.

Hazırlanan istatistikler sayesinde hangi işleri yaptınız, hangi müşterinize hangi üründen ne kadar sattınız, hangi personeliniz ne kadar ürün sattı vb. aklınıza gelebilecek her türlü  istatistik sonucuna kolayca ulaşabilirsiniz.