300dpi

 

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu diğer adıyla Search Engine Optimization (SEO) arama motorlarında web sayfanızın üst sıralarda gözükmesini, hedeflediğiniz arama terimlerinde de sayfanızın bulunurluğunu arttırarak web sayfanızın rakiplerinizden daha önde olmanızı sağlar.

SEO için doğru analiz çok önemlidir. Bunun yanında web sitenizin tasarım ve kodlama kısımları da SEO'da oldukça etkilidir.

300dpi Ajans olarak müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için doğru, güvenilir analizler yapıyoruz.

 

 

 

 

 

Sosyal Medya Yönetimi

Dünyada 3.80 milyar sosyal medya kullanıcısı, yani dünya nüfusunun %49’u.

Sosyal medya günümüzde oldukça güçlü bir mecra. Bir firma olarak sosyal medyanızın en doğru şekilde yönetilmesi gerekir.

300dpi Ajans olarak müşterilerimizin doğru hedef kitlesini belirleriz, doğru araştırma ve planlama stratejilerini oluşturur buna uygun görseller, videolar, yazılar hazırlarız.

Instagram, Facebook, LinkedIn, Twitter hesaplarınızın içerik yönetimini yürütürüz.

 

 

 

 

 

 

Google Adwords Reklam

Google Adwords sektörünüz ile ilgili kullanıcıları web sitenize çekmek için tercih edilen platformlardan birisidir.

Google’da her gün yapılan milyonlarca aramadan yararlanmanıza olanak sağlarken aynı zamanda marka veya işletmeniz için çeşitli kampanya ve reklamlar oluşturarak, sizi Google’da alakalı arama sonuçlarında üst sıralarda gösterir.

300dpi Ajans olarak firmanız için vereceğiniz reklamı en doğru şekilde planlar ve optimizasyonlarını gerçekleştiririz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Marka Patent

Yeni kurulan firmalarda ilk yapılması gerekenlerden biriside marka tescilidir.

Marka tescili sayesinde kurmuş olduğunuz firmayı güvence altına alabilirsiniz. Marka Tescilleme işlemleri oldukça uğraştırıcı ve zaman alan bir işlemdir.

300dpi Ajans olarak tüm bu işlemleri sizler için biz hallediyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marka Geliştirme

Marka geliştirmenin amacı piyasada markanızın bilinirliğini arttırarak hedef kitlenize daha rahat bir şekilde ulaşmanız içindir.Marka geliştirme sırasında bir bütün olarak hareket edilmeli ve her şey ona göre planlanmalıdır.

Sosyal medya, reklam ve tanıtım faaliyetleri markanızın gelişmesinde etkili olan tüm planlama ve uygulama çalışmalarını sizler için yürütür, hedef kitleyi belirler ve bu süreci yönetiriz.